O blogoch, ktoré píšem

Články na mojich blogoch sú užitočné, len ak vás zaujíma organizovanie a plánovanie podujatí:

  1. Ak si event manažér, ktorý organizuje konferenciu, seminár, kongres, alebo firemný večierok je tu blog na tému firemné eventy. Zapamätáš si ho ľahko www.planujemevent.sk
  2. Mamina, ktorá pripravuje párty pre deti a súkromné oslavy, klikni na “SÚKROMNÉ OSLAVY”
  3. Budúca nevesta, ktorá plánuje svadbu a potrebuje niečo ako manuál. Blog na tému plánovanie a organizovanie svadby: www.planujemsvadbu.sk.

Okrem textov čoskoro pribudnú aj vlogy (videoblogy), lebo som niekde zachytila informáciu, že z vizuálnoverbálnej komunikácie si človek zapamätá až 80 %.

Ak máte zaujímavý tip, alebo potrebujete poradiť kliknite na kontakt, pošlite e-mail, alebo zavolajte. Poteší a rada pomôžem.

O mne

Vyštudovala som EF UMB, odbor cestovný ruch. Pracujem v reklamnej brandži. V minulosti aj na strane klienta, aj na strane reklamných agentúr: JandL, Tempest, CD Ogilvy, Slovnaft, Creo/Young & Rubicam.

Zaujímam sa o všetko čo sa týka podujatí, online a engagement marketingu. Keď som začala písať tento blog, bolo to len niečo v rámci psychohygieny počas rodičovskej dovolenky. Dnes ho píšem preto, lebo ma to baví, aj keď už pracujem a času na písanie mám popri dvoch malých deťoch o niečo menej.