You are here: Home / rodinná oslava / Ako prežiť Veľkonočné sviatky, alebo večná škoda, že deti nemajú dotykový displej hoci sú na baterky
Ako prežiť Veľkonočné sviatky, alebo večná škoda, že deti nemajú dotykový displej hoci sú na baterky

Ako prežiť Veľkonočné sviatky, alebo večná škoda, že deti nemajú dotykový displej hoci sú na baterky

Urobila som si malý rodinný prieskum a síce netvrdím, že sme reprezentatívna vzorka, zopár tipov a odporúčaní na tému ako prežiť Veľkonočné sviatky by sa našlo.

Tvorivé dielne

Po byte mi pobehujú dve malé kreatívne blšky, ktoré je z času na čas potrebné angažovať: ide Veľká noc a to znamená, že budeme zdobiť vajíčka. Dôležité upozornenie pre všetky mamičky: kupujte zdobítka o niečo vačšie než jednocentovky. Pinzetou sa miniatúry nelepia práve najlepšie.

Tradície

Mami, prosím! Nekupuj aj tento rok môjmu manželovi korbáč a nenúť ho, aby ťa vyšibal a polial vodou. Dámy, ktoré to nemáte také ľahké ako ja: uzatvorte prívod vody, podstrčte drahej polovičke obľúbený Chanel a prilepte naň štítok s výstrahou, že ak to celé na vás vyleje, bude musieť kúpiť dva ďalšie. Hneď mu bude jasné, že kvapka bohate stačí.

Maratón v kuchyni

Nepečte a nevyvárajte. Naplánujte návštevu tam, kde je napečené a navarené: mamičky, babičky. Alebo si mňamky objednajte. Pozrite si ako zabezpečiť cateringové služby.

A ešte niečo: nebudem sa tu hrať na Igora Bukovského a nepoviem vám, že vajcia ako všetky potraviny obsahujúce bielkoviny živočíšneho pôvodu majú vysoký obsah cholesterolu… Áno majú, ale všetko s mierou uškodiť nemôže. A ako píše Wikipedia, hlavné pôstne obdobie je štyridsať dní pred Veľkonočnými sviatkami, čo ako argument na obhajobu prejedania sa môže celkom dobre fungovať.

Ako z toho von?

V prípade, že je to u vás s mlátičmi a polievačmi fakt zlé, naplánujte si predĺžený víkendový veľkonočný pobyt minimálne sto kilometrov od domova a nikomu to nepovedzte. Manžela, či partnera informujte na poslednú chvíľu, veď vy už viete ako, aby sa nenaštval.

Užívajte si voľno

A propo, idú štyri dni voľna. Nezabudnite si vo štvrtok večer vypnúť budík v mobile. Dotykový displej zásadne nefunguje vždy keď sa ráno ospalo pokúšate vypnúť zvonenie. Toto preventívne opatrenie sa netýka rodičov malých detí. Ani moje deti nemajú dotykový displej, škoda.

About Tatiana Leporis

I am Tatiana Leporis, marketing lady, who work for Lowe GGK now. worked for JandL, UNIT (current Tempest), CD Ogilvy, Slovnaft, Creo/Young & Rubicam in the past. I am interested in everything related to marketing strategies, inbound marketing and engagement marketing.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top